ឯកឧត្ដម សុខ ដារ៉ា អគ្គនាយកនៃនិយ័តករបរធនបាលកិច្ច (ន.ប.ធ.) អមដោយសហការី បានអញ្ជើញធ្វើទស្សនកិច្ចសិក្សាផ្លាស់ប្ដូរបទពិសោធន៍ និងប្រជុំពិភាក្សាការងារអំពីវិស័យបរធនបាលកិច្ច នៅទីក្រុងតូក្យូ ប្រទេសជប៉ុន។
2025-05-21 16:11:00
ឯកឧត្តម សុខ ដារ៉ា អគ្គនាយកនៃនិយ័តករបរធនបាលកិច្ច (ន.ប.ធ.) និងជាសមាជិកក្រុមប្រឹក្សាអាជ្ញាធរសេវាហិរញ្ញវត្ថុមិនមែនធនាគារ (អ.ស.ហ.) បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំក្រុមប្រឹក្សា អ.ស.ហ. អាណត្តិទី១ លើកទី២៤
2025-05-07 16:10:00
ឯកឧត្ដម សុខ ដារ៉ា អគ្គនាយកនៃនិយ័តករបរធនបាលកិច្ច (ន.ប.ធ.) បានទទួលជួបប្រជុំពិភាក្សាការងារអំពីស្ថានភាពទីផ្សារ និងកិច្ចដំណើរការអភិវឌ្ឍន៍វិស័យបរធនបាលកិច្ចនៅកម្ពុជា ជាមួយក្រុមហ៊ុន Lion Trust (Singapore) Limited, ធនាគារ ស៊ីស៊ីយូ ខមមើសល ប៊ែង ម.ក និងក្រុមហ៊ុន បេនចារ៉ាន អ៊ែសេត មេនេចម៉ិន(ខេមបូឌា) ម.ក
2025-05-06 16:08:00
ឯកឧត្ដម សុខ ដារ៉ា អគ្គនាយកនៃនិយ័តករបរធនបាលកិច្ច (ន.ប.ធ.) ក្នុងកម្មវិធី សន្ទនាសេដ្ឋកិច្ច ឬ Makara Talk ក្រោមប្រធានបទ៖ "ប្រតិបត្តិការនៃវិស័យបរធនបាលកិច្ចនៅកម្ពុជា"
2025-05-05 16:05:00
ឯកឧត្តម សុខ ដារ៉ា អគ្គនាយកនៃនិយ័តករបរធនបាលកិច្ច (ន.ប.ធ.) អមដោយសហការី បានចូលរួមកិច្ចប្រជុំអន្តរនិយ័តករនៃអាជ្ញាធរសេវាហិរញ្ញវត្ថុមិនមែនធនាគារ (អ.ស.ហ.)
2025-05-05 16:04:00
ឯកឧត្តម សុខ ដារ៉ា អគ្គនាយកនៃនិយ័តករបរធនបាលកិច្ច (ន.ប.ធ.) អមដោយសហការី បានចូលរួមផ្តល់កិច្ចសម្ភាសសម្រាប់ការរៀបចំ “ការសិក្សាពីឧត្តមានុវត្តន៍ និងយន្តការសម្រាប់អនុវត្តអាណត្តិកិច្ចការវិនិយោគ ក្រោមក្របខណ្ឌមូលនិធិអភិវឌ្ឍន៍សហគ្រិនភាព”