ឯកឧត្តម សុខ ដារ៉ា អគ្គនាយកនៃនិយ័តករបរធនបាលកិច្ច (ន.ប.ធ.) ព្រមទាំងសហការីនៃ ន.ប.ធ. និងសប្បុរសជនក្នុងវិស័យបរធនបាលកិច្ច បាននាំយកគ្រឿងឧបភោគបរិភាគ ថ្នាំពេទ្យ និងសម្ភារប្រើប្រាស់ចាំបាច់មួយចំនួន ដេីម្បីប្រគល់ដល់តំណាងវីរកងទ័ពជួរមុខនៅទីបញ្ជាការតំបន់សឹករង ដេីម្បីបុព្វហេតុការពារជាតិ ការពារទឹកដីកម្ពុជាពីការឈ្លានពានដោយកងទ័ពថៃ ស្ថិតក្នុងភូមសាស្រ្តខេត្តព្រះវិហារ។
2025-08-06 18:15:00
ឯកឧត្តម​ សុខ​ ដារ៉ា​ អគ្គនាយក​នៃនិយ័តករបរធនបាលកិច្ច (ន.ប.ធ.) បាននាំយកអំណោយលេីកទឹកចិត្តដល់វីរកងទ័ពជួរមុខដែលបានរងរបួស​ និងកំពុងសម្រាកព្យាបាលនៅមណ្ឌលសុខភាពគូលែន​ និង​មន្ទីរពេទ្យបង្អែកខេត្ត ១៦មករា នៃខេត្តព្រះវិហារ។
2025-07-29 10:33:39
និយ័តករបរធនបាលកិច្ច (ន.ប.ធ.) និងក្រសួងមហាផ្ទៃ បានសហការគ្នារៀបចំសិក្ខាសាលាស្តីពី “ក្របខណ្ឌច្បាប់ និងបទប្បញ្ញត្តិពាក់ព័ន្ធសម្រាប់ការគ្រប់គ្រង ការរៀបចំ និងការប្រព្រឹត្តទៅរបស់បរធនបាលកិច្ច” ជូនដល់តំណាងអង្គការ-សមាគម​ពាក់ព័ន្ធ។
2025-07-21 15:03:00
ឯកឧត្តម សុខ ដារ៉ា អគ្គនាយកនៃនិយ័តករបរធនបាលកិច្ច (ន.ប.ធ.) អមដោយសហការី បានអញ្ជើញប្រកាសបើក “វគ្គបណ្តុះបណ្តាល និងការប្រឡងគុណវុឌ្ឍិ និងកម្មវិធីអប់រំវិជ្ជាជីវៈបន្តក្នុងវិស័យបរធនបាលកិច្ច លើកទី៧”។
2025-07-18 15:41:12
និយ័តករបរធនបាលកិច្ច (ន.ប.ធ.) បានរៀបចំសិក្ខាសាលាពិគ្រោះយោបល់លើសេចក្តីព្រាងប្រកាសស្តីពី “ការបំពេញបន្ថែមលើប្រកាសស្តីពីកម្រៃសេវានៃការចុះបញ្ជីបរធនបាលកិច្ច ចំពោះសេវារក្សាសុវត្ថិភាព ឬសេវារក្សាទុកសម្រាប់ប្រអប់សុវត្ថិភាព”។
2025-07-18 15:35:00
និយ័តករបរធនបាលកិច្ច បានសហការជាមួយធនាគារ ពាណិជ្ជកម្មក្រៅប្រទេស នៃកម្ពុជា រៀបចំកម្មវិធីបណ្ដុះបណ្ដាលស្តីពី “យន្តការបរធនបាលកិច្ចនៅកម្ពុជា” សម្រាប់ថ្នាក់ដឹកនាំ និងបុគ្គលិករបស់ធនាគារ ពាណិជ្ជកម្មក្រៅប្រទេស នៃកម្ពុជា
2025-07-17 15:32:18
និយ័តករបរធនបាលកិច្ច និងសាកលវិទ្យាល័យធនធានមនុស្ស បានសហការគ្នារៀបចំសិក្ខាសាលាស្តីពី “ប្រតិបត្តិការសម្រាប់សេវារក្សាសុវត្ថិភាព ឬសេវារក្សាទុក (Escrow Services) ក្នុងវិស័យបរធនបាលកិច្ច”
2025-07-15 14:50:03
ឯកឧត្តម សុខ ដារ៉ា អគ្គនាយកនៃនិយ័តករបរធនបាលកិច្ច បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំដើម្បីពិភាក្សាលើសេចក្តីព្រាងរបាយការណ៍ស្តីពីលទ្ធផលនៃការអនុវត្តថវិកាឆមាសទី១ និងការប៉ាន់ស្មានលទ្ធផលនៃការអនុវត្តថវិកាឆ្នាំ២០២៥។