និយ័តករបរធនបាលកិច្ច បានរៀបចំកិច្ចប្រជុំស្តីពី "ការបូកសរុបសមិទ្ធផលការងារប្រចាំឆមាសទី១​ឆ្នាំ២០២៥ និងទិសដៅការងារបន្ត" របស់ ន.ប.ធ.
2025-07-01 15:56:35
ឯកឧត្ដម សុខ ដារ៉ា អគ្គនាយកនៃនិយ័តករបរធនបាលកិច្ច (ន.ប.ធ.) បានទទួលជួបពិភាក្សាជាមួយ លោកបណ្ឌិត Raymond Choi ប្រធានសមាគមពាណិជ្ជកម្មកម្ពុជា-ចិន, លោក Marcus TanKianHan ដៃគូស្ថាបនិកនៃក្រុមហ៊ុន Spartan Investment Capital និងលោក Lee Jerry នាយកគ្រប់គ្រងនៃក្រុមហ៊ុន Global Asset Trustee ព្រមទាំងវិនិយោគិនមកពីប្រទេសម៉ាឡេស៊ី។
2025-06-24 16:03:00
ឯកឧត្តម សុខ ដារ៉ា អគ្គនាយកនៃ ន.ប.ធ. បានដឹកនាំកម្មវិធីសិក្ខាសាលា ស្តីពី “កិច្ចពិភាក្សានិងប្រមូលធាតុចូលពាក់ព័ន្ធនឹងគំនិតផ្តួចផ្តើមក្នុងការបង្កើតសមាគមបរធនបាលកម្ពុជា”
2025-06-23 14:59:00
ឯកឧត្តម សុខ ដារ៉ា អគ្គនាយកនៃនិយ័តករបរធនបាលកិច្ច (ន.ប.ធ.) អមដោយសហការី ចូលរួមកិច្ចប្រជុំពិភាក្សា​អំពីការផ្តួចផ្តើមកិច្ចសហប្រតិបត្តិការរវាង និយ័តករបរធនបាលកិច្ច និងវិទ្យាស្ថានគោលនយោបាយវិទ្យាសាស្ត្រ និងបច្ចេកវិទ្យា (STEPI)ដើម្បីបណ្តុះបណ្តាល និងកសាងសមត្ថភាពធនធានមនុស្ស ផ្នែកបច្ចេកវិទ្យា និងនវានុវត្តន៍ក្នុងវិស័យបរធនបាលកិច្ច។
2025-06-20 14:10:00
ឯកឧត្ដម សុខ ដារ៉ា អគ្គនាយកនៃនិយ័តករបរធនបាលកិច្ច (ន.ប.ធ.) បានទទួលជួបលោក Nicolas HOLLANDERS នាយកប្រតិបត្តិ និងសហការី នៃធនាគារ ប្រេដ ប៊ែង (ខេមបូឌា) ភីអិលស៊ី។
2025-06-20 09:06:00
ឯកឧត្ដម សុខ ដារ៉ា អគ្គនាយកនៃនិយ័តករបរធនបាលកិច្ច (ន.ប.ធ.) បានទទួលជួបប្រតិភូវិនិយោគិននៃសហព័ន្ធទំនាក់ទំនងអាស៊ាននិងតៃវ៉ាន់។
2025-06-15 08:52:00
និយ័តករបរធនបាលកិច្ច (ន.ប.ធ.) និងសាកលវិទ្យាល័យ ឯកទេស នៃកម្ពុជា ខេត្តបាត់ដំបង បានសហការគ្នារៀបចំសិក្ខាសាលាស្ដីពី “ការឈ្វេងយល់ពីកិច្ចដំណើរការអភិវឌ្ឍន៍វិស័យបរធនបាលកិច្ចនៅព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា”
2025-06-13 17:00:00
ឯកឧត្តម សុខ ដារ៉ា អគ្គនាយកនៃនិយ័តករបរធនបាលកិច្ច (ន.ប.ធ.) អមដោយសហការី បានចូលរួមកិច្ចប្រជុំបច្ចេកទេសអន្តរនិយ័តករនៃអាជ្ញាធរសេវាហិរញ្ញវត្ថុមិនមែនធនាគារ (អ.ស.ហ.) ដើម្បីពិនិត្យពិភាក្សាលើខ្លឹមសារនៃសេចក្ដីព្រាងច្បាប់ស្ដីពីអាជីវកម្មអចលនវត្ថុ
2025-06-12 11:47:00
ឯកឧត្ដម សុខ ដារ៉ា អគ្គនាយកនៃនិយ័តករបរធនបាលកិច្ច (ន.ប.ធ.) បានទទួលជួបប្រជុំជាមួយក្រុមហ៊ុនបច្ចេកវិទ្យាព័ត៌មាន VBANX ពាក់ព័ន្ធនឹងការអភិវឌ្ឍបច្ចេកវិទ្យាព័ត៌មានក្នុងវិស័យបរធនបាលកិច្ច និងការទទួលស្គាល់ជាក្រុមហ៊ុនផ្តល់សេវាព័ត៌មានវិទ្យាក្នុងវិស័យបរធនបាលកិច្ច។
2025-06-06 16:12:00
ឯកឧត្តម សុខ ដារ៉ា អគ្គនាយកនៃនិយ័តករបរធនបាលកិច្ច (ន.ប.ធ.) អមដោយសហការី បានចូលរួមកិច្ចប្រជុំបច្ចេកទេសអន្តរនិយ័តករនៃអាជ្ញាធរសេវាហិរញ្ញវត្ថុមិនមែនធនាគារ (អ.ស.ហ.)